Jak wygląda stoisko kampanii pt. „Zasmakuj w Europie”, przygotowane na targi Food Istanbul?

W czasie trzeciego roku kampanii promocyjno-informacyjnej, pt. „Zasmakuj w Europie” organizatorzy programu wezmą udział w targach branży spożywczej Food Istanbul, które odbywają się od 20 do 23 września 2017 r. Na powierzchni 60 000 m2 hali CRN Expo zaplanowano udział 1000 firm z całego świata oraz 35 000 odwiedzających. Jak deklarują organizatorzy, wydarzenie skierowane jest dla sektora B2B i ma na celu głównie nawiązywanie relacji pomiędzy różnymi podmiotami w obszarze obrotu artykułami żywnościowymi.

Organizatorzy kampanii „Zasmakuj w Europie” zaprezentowali projekt i rozpoczęli produkcję stoiska, które podczas targów stanowi głównym punkt informacyjny i miejsce degustacji europejskiej wołowiny. O szczegółach stoiska opowiada Katarzyna Oponowicz, dyrektor Związku Polskie Mięso, organizatora kampanii.

Nasze stoisko jest spójne z key visualem kampanii, który odnosi się bezpośrednio zarówno do tematyki kampanii, jak i miejsca pochodzenia, oferowanego przez nas mięsa. Zaprojektowaliśmy przestrzeń łączącą kilka funkcji – kuchenną, restauracyjną, informacyjną i negocjacyjną. To właśnie tam, przez całe targi, będzie można zdobyć wszystkie informacje na temat kampanii pt. „Zasmakuj w Europie”, jak również nawiązać współpracę biznesową z europejskimi producentami mięsa wołowego. Na stoisku kampanii chcemy również spotykać się z tureckimi mediami branżowymi. Dla naszych gości przygotowaliśmy także niespodziankę, w postaci codziennych degustacji. Odwiedzający będą mogli spróbować potraw, przygotowanych na bazie europejskiej wołowiny przez dwóch znakomitych szefów kuchni – Marcina Budynka i Mariusza Olechno”.