Kampania prasowa „Zasmakuj w Europie” w tureckich mediach!

Organizatorzy kampanii „Zasmakuj w Europie”, w celu zwiększenia rozpoznawalności przekazów
i wzmocnienia działań komunikacyjnych, w trzyletniej strategii projektu uwzględnili organizację cyklicznych kampanii prasowych. W ramach inicjatywy, w każdym roku kampanii, przez kilka kolejnych miesięcy, w tureckich mediach ukażą się artykuły sponsorowane, reklamy oraz dodatki tematyczne na temat różnych aspektów europejskiego mięsa wołowego. W procesie selekcji mediów, organizatorzy zdecydowali się głównie na współpracę z tytułami branżowymi, skierowanymi do grupy profesjonalistów, co umożliwia dotarcie z komunikacją do grupy potencjalnych partnerów biznesowych.

Kampania prasowa w 2015 roku została zaplanowana na czas 3 miesięcy i trwa od lipca do września. W tym okresie, informacje na temat europejskiej wołowiny, korzyści współpracy z europejskimi producentami, a także przepisy kulinarne, będzie można znaleźć w 7 tureckich pismach branżowych, takich jak: Food in Life, Food Turkey, Beef & Fish, Dunya Gida, HORECA Mag, Hotel Restaurant & Hi-Tech, czy Etbir Kirmizi. Dodatkowo, organizatorzy zdecydowali się na zaangażowanie w kampanię miesięcznika Pegasus – oficjalnego magazynu popularnych tureckich linii lotniczych.

Jako organizatorzy, z dumą prezentujemy pierwsze publikacje i cieszymy się z pozytywnych sygnałów na temat kampanii „Zasmakuj w Europie”, które już odbieramy od tureckich czytelników – podsumowują organizatorzy inicjatywy.