Kampania Zasmakuj w Europie inauguruje nowy cykl tematyczny w piśmie Beef & Fish

Dzięki współpracy z organizatorami kampanii „Zasmakuj w Europie”, redakcja pisma Beef & Fish podjęła decyzję o uruchomieniu nowej sekcji tematycznej, dedykowanej kulturom kulinarnym innych państw. Krajem otwierającym ten wyjątkowy cykl jest Polska, skąd pochodzą pomysłodawcy realizowanej na terenie Turcji kampanii „Zasmakuj w Europie”.

W sierpniowym numerze pisma, redaktorzy z pomocą wybitnego, polskiego szefa kuchni Marcina Budynka i specjalistów kampanii ,,Zasmakuj w Europie’’ przedstawiają europejskie zwyczaje żywieniowe. Redakcja we współpracy z organizatorami kampanii zdecydowali się na charakterystykę kuchni Starego Kontynentu na przykładzie Polski – kraju będącego inicjatorem kampanii „Zasmakuj w Europie”. Dodatkowym elementem są wyselekcjonowane przepisy kulinarne, przygotowane przez samego Marcina Budynka. To wszystko w otoczeniu barwnych zdjęć prezentujących niezwykłe potrawy.

Beef & Fish to znany w Turcji magazyn dla miłośników czerwonego mięsa i ryb, restauratorów oraz kucharzy, łączący wiedzę specjalistyczną z informacjami edukacyjno-konsumenckimi. Magazyn zawiera porady dotyczące mięsa oraz ryb, nowinki kulinarne, przepisy sławnych kucharzy, jak również rekomendacje miejsc i produktów. Jednocześnie, osoby związane z gastronomią znajdą w nim pakiet aktualności branżowych oraz serię specjalistycznych artykułów tematycznych.